שחזור מידע - PCone
נגישות עגלת קניות 0 מועדפים 0 שירות לקוחות ווטטסאפ הסתר פתח
קטלוג 0 אזור אישי סל קניות 2
דף הביתשחזור מידע

שחזור מידע

המידע החיוני שלכם נמצא בידיים בטוחות

אנחנו דואגים לשחזור המידע החיוני שלכם

חברת PC1 היא חברת שחזור המידע המובילה בישראל, אנחנו משחזרים מידע מכל מדיה ומכשיר קיימים!

בזכות היכולת הגבוהה של צוות המומחים שלנו, אנו גאים להציג אחוזי הצלחה גבוהים, עד 99% מהמקרים. זו הסיבה שחברות ועסקים רבים ממליצים עלינו ובוחרים בנו כדי לבצע שחזורי מידע.

אנו מומחים בשחזור מידע עבור לקוחות מכל שכבות המשק: עסקים, ארגונים, מוסדות ופרטיים.

הצוות המנוסה שלנו מסוגל לבצע שחזור מידע מכל סוגי המדיות שבהן נמחקו קבצים – אם בזדון ואם עקב נזקים שונים או שברים: כוננים קשיחים וכונני SSD במחשבים נייחים וניידים, כונני גיבוי נשלפים, טלפונים ניידים וסמארטפונים, כרטיסי זיכרון, דיסקים (CD, DVD), דיסק און קי, מכשירי הקלטה דיגיטליים, קלטות גיבוי, ועוד.

היתרונות שלנו בתחום שחזור המידע:
• צוות מומחים מסור ומנוסה
• שקיפות מלאה
• תקן ISO
• מחירים הוגנים
• עבודה מאובטחת ואמינה
• מאגר רכיבים לתיקון והחלפה

מדוע שירות שחזור מידע חיוני עבורכם?

שחזור מערכות מידע הוא תהליך חיוני שארגונים וחברות חייבים לבצע כדי להבטיח המשכיות וכדי למזער את ההשפעות השליליות של אובדן מידע.

אחד השלבים החיוניים בשחזור מערכות מידע הוא זיהוי המערכות הקריטיות והנתונים שיש לשחזר תחילה. בצורה כזו אפשר לתעדף את מאמצינו ולהשקיעם במערכות ונתונים חיוניים – ולמזער את השפעתו של אובדן המידע על פעילות העסק או החברה.

היבט חשוב נוסף של שחזור מערכות מידע הוא בחירת פתרונות השחזור הנכונים. ישנם מספר פתרונות שחזור זמינים, כולל שחזור מבוסס ענן, שחזור מקומי ופתרונות שחזור היברידיים. בחירת הפתרון הנכון תלויה בצרכים ובדרישות הספציפיות של כל ארגון וחברה.

דילוג לתוכן